księgowość

rejestracja
przedsiębiorstw

przekształcenia
przedsiębiorstw

kadry i płace

previous arrow
next arrow
Slider

Ułatwiamy prowadzenie biznesu

Zdajemy sobie sprawę, że rachunkowość nadążająca za potrzebami nowoczesnej gospodarki to nie tylko ewidencja księgowa, wyliczanie podatków i wypełnianie deklaracji. Za cel postawiliśmy sobie dbanie o to, by skomplikowane prawo podatkowe nie było przeszkodą w rozwijaniu Państwa działalności gospodarczej. 

Wiemy jednak, że oczekiwania przedsiębiorców idą dalej. Wraz z obsługą księgową oferujemy również kompleksową obsługę prawną w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej oraz doradztwo w dziedzinie prawa korporacyjnego. 

We współpracy z Klientami szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do ich wymagań i celów, które chcą zrealizować.

 

Gwarancja bezpieczeństwa

Działalność Business Savings Spółka z o.o. objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług w firmie Lloyds of London. Lloyds of London to jedyna firma ubezpieczeniowa na świecie działająca na rynku nieprzerwanie od ponad 300 lat. Umowa ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ponadto, by zwiększyć Państwa bezpieczeństwo, nasza Spółka objęta jest dodatkowym ubezpieczeniem uwzględniającym obsługę kadrowo-płacową.

 

Technologia

Pracujemy na programach księgowych zgodnych z wymogami stawianymi programom finansowo–księgowym przez Ustawę o rachunkowości z dn. 29 września 1994 r. (wraz z późniejszymi zmianami).

 

© BUSINESS SAVINGS. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation